SZKOLENIA moduły podstawowe i zaawansowane

moduły

Jeśli chcesz uzupełnić kompetencje lub popracować nad swoim warsztatem trenerskim, zapoznaj się z bogatą ofertą naszych szkoleń i wybierz moduły, które interesują Cię najbardziej.

• Moduły podstawowe dostępne są dla wszystkich chętnych.
  • Moduły zaawansowane są dla tych, którzy ukończyli kurs trenerski i/lub posiadają udokumentowane doświadczenie szkoleniowe.

Moduły możesz realizować w dowolnej konfiguracji i w tempie dostosowanym do Twoich potrzeb i możliwości. Dzięki nim możesz sprofilować lub rozszerzyć swój  Program Dyplomowy i uzyskać dodatkowe wpisy na Dyplomie.

Pobierz Regulamin

• Organizacja zajęć: weekendy, stacjonarnie + online
  • Liczba godzin: 6, 8 lub 16
  • Godziny zajęć: w większości w godz. 9:00 – 16:00, niektóre zajęcia odbywają się w  godz. 10:00 – 17:00 lub 9:00 – 14:30
  • Miejsce: stacjonarnie w Warszawie lub online
  • Dokument ukończenia: zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w Szkole Trenerów Uniwersytetu SWPS

Ścieżka doskonalenia

1. Zapoznaj się z ofertą modułów szkoleniowych.
  2. Wybierz dowolne moduły.
  3. Zrealizuj wybrane zajęcia w ramach modułów.
  4. Odbierz świadectwa ukończenia danych modułów szkoleniowych.

OPINIE

• Kluczowe umiejętności i warsztat trenera

Tak, uważam, że na tym szkoleniu można zdobyć praktyczne umiejętności dotyczące prowadzenia szkolenia już od momentu promowania siebie na rynku, negocjacji, planowania szkolenia. Takie know-how w świecie trenerskim.

uczestniczka V edycji
  • Skuteczne funkcjonowanie na rynku szkoleniowym

Rafał jak zawsze klasa sama w sobie, uwielbiam z nim zajęcia. Jest merytoryczny, ciekawie zaaranżował zajęcia i przekazał ogrom wiedzy, a do tego robi to w bardzo przyjemny w odbiorze sposób.

• Kluczowe umiejętności i warsztat trenera

Zdecydowanie polecam, praktyczna wiedza przekazana w pigułce, dobrze omówione aktywności z dużą ilością informacji zwrotnej

• Opór i trudne sytuacje w pracy z grupą

Tak, jasna I klarowna prezentacja treści, ćwiczenia praktyczne merytoryczne wskazówki i zaopiekowanie uczestników

• Opór i trudne sytuacje w pracy z grupą

Szkolenie było bardzo pouczające i dobrze wprowadzało w sytuacje konfliktowe. Myślę że bardzo dobrze przygotowało mnie do trudnych sytuacji.

• Opór i trudne sytuacje w pracy z grupą

Sławek jest świetnym trenerem – olbrzymia wiedza, połączona z doświadczeniem i niezwykła serdecznością.

uczestniczka V edycji
  • Jak skutecznie dotrzeć do klienta

Warto, żeby poznać aktualne trendy sprzedażowe i nauczyć się jak je stosować w praktyce.

uczestnik V edycji

Moduły oferowane w roku akademickim 2023/2024