logo_vertical_bt
Jedno miejsce, wiele możliwości

Szkoła Trenerów Uniwersytetu SWPS to pierwsza w Polsce prawdziwie modułowa propozycja kształcenia dla przyszłych, początkujących i doświadczonych trenerów. Wszystkiego nauczymy od podstaw, nie musisz mieć żadnego doświadczenia, aby zacząć. Spotykamy się stacjonarnie w Warszawie i częściowo online.

CO NAS WYRÓŻNIA

Największa oferta na rynku
bo chcemy, by każdy znalazł tu coś dla siebie

W naszej ofercie znajdziesz:
– ponad 30 modułów szkoleniowych dla osób o różnym poziomie zaawansowania,

– możliwość ukończenia Podstawowego Programu Dyplomowego lub rozbudowania go o 1 z 3 przygotowanych profili trenerskich,

– indywidualne mentoringi merytoryczne i superwizje dla doświadczonych trenerów. 

Oprócz zaświadczeń o ukończeniu danego kursu, możesz zdobyć Dyplom Trenera Uniwersytetu SWPS lub Certyfikat Rekomendacji Szkoły Trenerów Uniwersytetu SWPS.

Program modułowy
bo najlepiej wiesz, czego Ci potrzeba

Oferujemy elastyczną ścieżkę kształcenia, na którą składają się moduły szkoleniowe o różnorodnej tematyce. Mogą być one realizowane jako pojedyncze szkolenia lub dodane do Podstawowego Programu Dyplomowego. To Ty decydujesz, czy i o jakie kursy chcesz rozszerzyć swój Dyplom Trenera Uniwersytetu SWPS. Dzięki temu zdobywasz wiedzę, jakiej naprawdę potrzebujesz, i rozwijasz się w obranym przez siebie kierunku.

 

Osobowości trenerskie
Bo doświadczenie ekspertów to bezcenne źródło wiedzy i inspiracji

Współpracujemy z największymi autorytetami ze środowiska trenerów oraz z doświadczonymi ekspertami z Uniwersytetu SWPS. Bezpośrednie kontakty z najlepszymi praktykami z branży oraz nieformalna atmosfera spotkań pozwolą Ci zdobyć wiedzę, której nie ma w książkach, znaleźć inspirację dla własnego rozwoju i wzbogacić prowadzone przez siebie szkolenia o ciekawe treści merytoryczne i oryginalne ćwiczenia.

 

o-szkole-zd1
Praktyki trenerskie
Bo staże u boku najlepszych pozwalają zgłębić metody ich pracy

Uczestnikom Programu Dyplomowego oferujemy praktyki trenerskie z naszymi ekspertami podczas realizowanych przez nich szkoleń. Jako kotrener będziesz mógł obserwować swojego mentora przy pracy, samodzielnie poprowadzić wybrane elementy treningu bądź moduły szkoleniowe, a następnie uzyskać informację zwrotną dotyczącą Twojego sposobu prowadzenia szkolenia.

Praktyka evidence-based
bo nauka jest sprzymierzeńcem profesjonalnego trenera

Kluczem do sukcesu zawodowego naszych specjalistów jest refleksyjne integrowanie wiedzy prowadzącego płynącej z wieloletniej praktyki z wynikami wiarygodnych badań naukowych. 

Pokażemy Ci, jak umiejętnie wykorzystywać wiedzę evidence-based w pracy z grupą i  wykorzystywać ją podczas szkoleń. Nad jakością kształcenia czuwa Rada Programowa Szkoły Trenerów Uniwersytetu SWPS.

Dla kogo Szkoła Trenerów ma kilka poziomów zaawansowania. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym trenerem, masz już kilkuletnie doświadczenie w tym zawodzie czy może dopiero myślisz o pracy trenera – każdy znajdzie u nas szkolenia dostosowane do swoich potrzeb, kwalifikacji i planów zawodowych.

Chcę zostać dyplomowanym  trenerem

Zapisz się na Podstawowy Program Dyplomowy i uzyskaj Dyplom Trenera Uniwersytetu SWPS. Możesz wybrać samą podstawę programową lub 1 z 3 dostępnych profili (Zaawansowany Trener Grupy, Trener Sprzedaży, Trener Wewnętrzny). Podstawowy Program Dyplomowy składa się z 9 obowiązkowych modułów, a każdy z profili z co najmniej 34 modułów dodatkowych, profilujących dyplom. Możesz także dobrać do programu kolejne moduły z oferty wybierasz je sam, w zależności od swoich zainteresowań i planów zawodowych. Twoje wykształcenie bazowe nie ma znaczenia, nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz do pracy z grupą.

Więcej informacji >> 

 
Jestem początkującym trenerem
i chcę podnieść swoje kompetencje 

Wybierz moduły, które interesują Cię najbardziej. Zwróć uwagę na zakres tematyczny poszczególnych szkoleń oraz poziom zaawansowania. Realizuj je w dowolnej konfiguracji i tempie dostosowanym do swoich potrzeb i możliwości. Uczestnicy szkoleń otrzymują świadectwa ukończenia poszczególnych kursów w Szkole Trenerów Uniwersytetu SWPS.

Więcej informacji >> 

Jestem trenerem
i chcę uzyskać Rekomendację Szkoły Trenerów Uniwersytetu SWPS

Jeśli masz ukończony kurs trenerski i zrealizowanych min. 300 godzin szkoleniowych lub udokumentowane duże doświadczenie szkoleniowe (min. 2000 godzin), możesz ubiegać się o Rekomendację Szkoły Trenerów SWPS. W tym celu wybierz z naszej oferty szkoleniowej co najmniej 6 modułów: 2 zaawansowane i 4 #KuRekomendacji. 

Szkolenia możesz realizować we własnym tempie, dostosowanym do Twoich potrzeb i możliwości – zrealizowane przez Ciebie moduły będą automatycznie zapisywane w Twoim profilu. Gdy skompletujesz wszystkie wymagane kursy, będziesz mieć możliwość uzyskania certyfikatu Trener Rekomendowany przez Szkołę Trenerów Uniwersytetu SWPS.

Więcej informacji >> 

 

Jestem doświadczonym trenerem
i chcę skorzystać z indywidualnego wsparcia

Jeśli pracujesz jako trener od wielu lat i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, skorzystaj z indywidualnej superwizji lub mentoringu merytorycznego z ekspertami z Uniwersytetu SWPS. Możesz też wybrać zaawansowany moduł szkoleniowy, którego tematyka pokrywa się z Twoimi zainteresowaniami.

Więcej informacji >> 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji cookies

Ustawienia plików cookie

Poniżej możesz wybrać, jakie rodzaje plików cookie akceptujesz na tej stronie. Kliknij przycisk „Zapisz ustawienia plików cookie”, aby zastosować swój wybór.

FunkcjonalnePliki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszych stron. Pozwalają ulepszać treści, które udostępniamy w naszym serwisie.

AnalityczneDzięki tym plikom możemy poznać liczbę osób odwiedzających nasz serwis oraz sprawdzić sposób w jaki nasi goście poruszają się pomiędzy stronami.Dzięki temu możemy określić rodzaj najbardziej pożądanych treści i ulepszyć nasze strony oferując treści, których odwiedzający poszukują. Anonimowe dane demograficzne udostępniamy naszym partnerom.

Social mediaPliki te umożliwiają udostępnianie naszych treści za pomocą mediów społecznościowych (np. Facebook, Twitter). Nie kontrolujemy tych plików, ponieważ są one zapisywane przez konkretne platformy, z których korzystają osoby odwiedzające nasze strony.

ReklamaTe pliki umożliwiają nam tworzenie reklam lepiej dostosowanych do wymagań konkretnych osób, a z drugiej strony pozwalają na ograniczenie liczby tych reklam. Dzięki śledzeniu liczby kliknięć służą również do określenia skuteczności naszych reklam.

PozostałeNasza strona internetowa umieszcza pliki cookie stron trzecich z innych usług stron trzecich, które nie są analitycznymi, mediami społecznościowymi ani reklamami.