MENTORING I SUPERWIZJA

Jeśli pracujesz jako trener od wielu lat i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, skorzystaj z możliwości odbycia sesji indywidualnych. Takiej propozycji nie ma w żadnej innej szkole trenerów. To niebywała okazja do skonsultowania swojej pracy z doświadczonym trenerem lub ekspertem z wybranego obszaru merytorycznego. Bezpośredni kontakt pozwala omówić nie tylko techniki warsztatowe oraz metody radzenia sobie z grupą, jakie stosujesz, lecz także wszelkie problemy, jakie napotykasz w swojej pracy, by wspólnie z mentorem lub superwizorem poszukać najlepszych rozwiązań. 

Osoby, którym zależy na podniesieniu wartości merytorycznej prowadzonych przez siebie szkoleń, zapraszamy na mentoring z ekspertem z konkretnej dziedziny pracującym na Uniwersytecie SWPS. Oferujemy indywidualne sesje wspierająco-rozwojowe z trenerem dobranym przez nas do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, aby zaplanować to spotkanie i ustalić szczegóły jego realizacji.

mentoring

Ścieżka doskonalenia:

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Wspólnie wybierzemy eksperta, który odpowie na Twoje potrzeby
  3. Zrealizuj indywidualne sesje wspierająco-rozwojowe

Zapytaj o eksperta/Dowiedz się więcej >>