MENTORING I SUPERWIZJA

Jeśli pracujesz jako trener od wielu lat i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, skorzystaj z możliwości odbycia sesji indywidualnych. Takiej propozycji nie ma w żadnej innej szkole trenerów. To niebywała okazja do skonsultowania swojej pracy z doświadczonym trenerem lub ekspertem z wybranego obszaru merytorycznego. Bezpośredni kontakt pozwala omówić nie tylko techniki warsztatowe oraz metody radzenia sobie z grupą, jakie stosujesz, lecz także wszelkie problemy, jakie napotykasz w swojej pracy, by wspólnie z mentorem lub superwizorem poszukać najlepszych rozwiązań. 

Osoby, którym zależy na podniesieniu wartości merytorycznej prowadzonych przez siebie szkoleń, zapraszamy na mentoring z ekspertem z konkretnej dziedziny pracującym na Uniwersytecie SWPS. Oferujemy indywidualne sesje wspierająco-rozwojowe z trenerem dobranym przez nas do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, aby zaplanować to spotkanie i ustalić szczegóły jego realizacji.

mentoring

Ścieżka doskonalenia:

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Wspólnie wybierzemy eksperta, który odpowie na Twoje potrzeby
  3. Zrealizuj indywidualne sesje wspierająco-rozwojowe

Zapytaj o eksperta/Dowiedz się więcej >>

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji cookies

Ustawienia plików cookie

Poniżej możesz wybrać, jakie rodzaje plików cookie akceptujesz na tej stronie. Kliknij przycisk „Zapisz ustawienia plików cookie”, aby zastosować swój wybór.

FunkcjonalnePliki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszych stron. Pozwalają ulepszać treści, które udostępniamy w naszym serwisie.

AnalityczneDzięki tym plikom możemy poznać liczbę osób odwiedzających nasz serwis oraz sprawdzić sposób w jaki nasi goście poruszają się pomiędzy stronami.Dzięki temu możemy określić rodzaj najbardziej pożądanych treści i ulepszyć nasze strony oferując treści, których odwiedzający poszukują. Anonimowe dane demograficzne udostępniamy naszym partnerom.

Social mediaPliki te umożliwiają udostępnianie naszych treści za pomocą mediów społecznościowych (np. Facebook, Twitter). Nie kontrolujemy tych plików, ponieważ są one zapisywane przez konkretne platformy, z których korzystają osoby odwiedzające nasze strony.

ReklamaTe pliki umożliwiają nam tworzenie reklam lepiej dostosowanych do wymagań konkretnych osób, a z drugiej strony pozwalają na ograniczenie liczby tych reklam. Dzięki śledzeniu liczby kliknięć służą również do określenia skuteczności naszych reklam.

PozostałeNasza strona internetowa umieszcza pliki cookie stron trzecich z innych usług stron trzecich, które nie są analitycznymi, mediami społecznościowymi ani reklamami.