PROGRAM DYPLOMOWY PROFIL TRENERSKI

Jeśli chcesz zdobyć Dyplom Szkoły Trenerów Uniwersytetu SWPS, zapisz się na Podstawowy Program Dyplomowy w ramach którego zrealizujesz 102 godziny dydaktyczne podczas 10 modułów szkoleniowych. Jeśli chcesz więcej, wybierz już teraz jedną z trzech specjalnie przygotowanych przez nas ścieżek profilujących i w zależności od wybranej ścieżki trenerskiej zrealizujesz Podstawowy Program Dyplomowy oraz co najmniej 3-4 moduły dodatkowe. Do ścieżki Programu Dyplomowego możesz dobrać również inne moduły z oferty szkoleń, w zależności od swoich zainteresowań i planów zawodowych. Ukończenie ich zostanie wpisane do twojego Dyplomu Szkoły Trenerów Uniwersytetu SWPS lub otrzymasz oddzielne zaświadczenie.

Aby zostać trenerem nie potrzebujesz doświadczenia ani konkretnego wykształcenia – nauczymy Cię wszystkiego od podstaw! Kluczowa wiedza, konkretne metody i narzędzia trenerskie oraz wybitni trenerzy – praktycy, z którymi masz bliski kontakt w małej grupie pozwolą Ci stać się trenerem w kilka miesięcy!

Jeśli już wiesz, że chcesz zostać trenerem grupy, trenerem wewnętrznym czy trenerem sprzedaży możesz ukończyć Program Dyplomowy o określonym profilu trenerskim. Jeśli nie jesteś pewien jaki profil wybrać, skorzystaj ze ścieżki ogólnej i wybierz Podstawowy Program Dyplomowy w formie stacjonarnej lub online. W dowolnym momencie możesz dobrać do niego dodatkowe moduły i sprofilować swój Dyplom Szkoły Trenerów Uniwersytetu SWPS.

Profile oferowane w roku akademickim 2023/2024 Szczegółowy program VII edycji znajduje się po kliknięciu w wybrany kafel poniżej

GRUPA II

Informacje podstawowe

 • Data rozpoczęcia: 30 września 2023
 • Organizacja zajęć: 10 zjazdów weekendowych w ramach Podstawowego Programu Dyplomowego + ewentualnie 3-4 moduły szkoleniowe z wybranej ścieżki profilującej + ewentualnie do wyboru dodatkowe szkolenia
 • Formuła zajęć: zajęcia planowane stacjonarnie + online
 • Liczba godzin: co najmniej 102 godziny obowiązkowe + moduły specjalizacyjne odpowiednie dla ścieżki profilującej + ewentualnie dodatkowe wybrane zajęcia z oferty
 • Dokument ukończenia: Dyplom Szkoły Trenerów Uniwersytetu SWPS
 • Płatności: Szczegóły dotyczące płatności, w tym możliwość rozłożenia na raty, zostaną ustalone bezpośrednio w kontakcie z zespołem Szkoły Trenerów, po otrzymaniu przez nas Twojego zgłoszenia udziału w Programie Dyplomowym
 • Wymagania edukacyjne: bez ograniczeń w wykształceniu, Program Dyplomowy dostępny jest dla każdego
 • Zapoznaj się z Regulaminem
 

Ścieżka kształcenia:

 1. Zapisz się na Podstawowy Program Dyplomowy lub jeśli jesteś zdecydowany/a wybierz od razu sprofilowaną ścieżkę (Zaawansowany Trener Grupy, Trener Wewnętrzny, Trener Sprzedaży)
 2. Zrealizuj wszystkie moduły w Podstawowym Programie Dyplomowym + ewentualnie moduły profilujące z wybranej ścieżki 
 3. Uzyskaj Dyplom Szkoły Trenerów Uniwersytetu SWPS

 

OPINIE

 • Dokładnie 5 miesięcy temu uczestniczyłam w pierwszych zajęciach Szkoły Trenerów Uniwersytet SWPS. Zapowiadało się ciekawie ale i pracochłonnie i …. nie zawiodłam się😏


  Podczas wielu godzin warsztatów i spotkań otrzymałam ogromną dawkę wiedzy i inspiracji nt. pracy z grupą od najlepszych trenerów i wykładowców. Joanna Heidtman, Agnieszka M. Staroń , Joanna Trochimczuk, Rafał Żak, Sławek Prusakowski, Paweł Kopijer, Agnieszka Mościska-Teske, Paulina Sobiszewska – dziękuję👏.

  Spotkałam fantastycznych ludzi z którymi, przez ostatni czas, spędzałam większość weekendów na Uniwersytet SWPS, gdzie ćwiczyłam praktyczne umiejętności warsztatu trenera.

   
  Katarzyna Domaradzka
  uczestniczka V edycji
 • Rozwój wieku średniego💪👩‍🎓🔥
  Tak, zamieniłam kryzys 40latki na Program Dyplomowy Szkoły Trenerów na Uniwersytet SWPS, który szczęśliwe ukończyłam❤️
  Od dziś oficjalnie jestem trenerem biznesu i facylitatorem, co niezmiernie przydaje mi się w pracy & co szczerze polecam wszystkim, którzy nie tylko szkolą, ale i zarządzają grupami ludzi. Oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej, dostałam tyle mądrych ludzi wokoło, inspirujących opowieści, nauki stania z boku, empatii i pokładów uważności na drugą osobę.

  Dziękuje najlepszym trenerom wykładowcom – Rafał Żak; Sławek Prusakowski ; Joanna Heidtman; Agnieszka M. Staroń; Joanna Trochimczuk & Paulina Sobiczewska❤️❤️

  Joanna Karwowska-Koza
  uczestniczka V edycji
 • To moje pierwsze doświadczenie z Uniwersytet SWPS, ale już widzę profesjonalizm, rozbudowane zasoby naukowe i ludzkie, sprawną organizację, ale także wizję uczelni.
  Jeśli dodam różnorodność osobowości, wiedzy i doświadczeń uczestników, jestem przekonana, że był to najlepszy możliwy wybór, aby wzmocnić kompetencje, ugruntować wiedzę psychologiczną, ale także rozwinąć warsztat trenerski.

  Małgorzata Jakubicz
  uczestniczka III edycji
 • 😎Jeśli w fotelu trenera, siedząc przed salą pełną ludzi, czujesz się tak swobodnie, to znaczy że jesteś na właściwym miejscu.

  👩🏻‍🎓Ale w ten weekend dowiedziałam się także, co tak na prawdę czyni Trenera i za to bardzo Ci dziękuję ! Powiedziałeś nam, że „ trener jest tam gdzie pojawiają się zakłócenia, a on potrafi sobie z nimi poradzić”. Dzięki Twoim zajęciom „Opór i trudne sytuacje w grupie” mam wspaniałą bazę wiedzy, którą zabieram ze sobą na moją trenerską drogę.

  Hanna Majka
  uczestniczka III edycji
 • Zdecydowanie polecam. 15/10

  uczestniczka V edycji
 • Zdecydowanie polecę i już polecam Szkołę Trenerów.

  uczestniczka V edycji
 • Rafał jak zawsze klasa sama w sobie, uwielbiam z nim zajęcia. Jest merytoryczny, ciekawie zaaranżował zajęcia i przekazał ogrom wiedzy, a do tego robi to w bardzo przyjemny w odbiorze sposób.

  uczestniczka V edycji
 • Wow! Co to był za weekend w #UniwersytetSWPS ! Coś wspaniałego!
  Ogromna wiedza, doświadczenie, inteligencja emocjonalna, poczucie humoru, które wspierało proces uczenia oraz charyzma. Tak bym opisała wspaniałego trenera-Sławek Prusakowski, który wprowadził nas (#trenerzyswps) i przeprowadził przez temat „ Opór i trudne sytuacje w pracy z grupą”.
  To właśnie trudne sytuacje, które mają miejsce na sali obudzą w Tobie trenera lub sprawią, że pozostaniesz szkoleniowcem.
  To właśnie dzisiaj, mierząc się z zakłóceniami, mogłam się skonfrontować sama z sobą! Mogłam wyjść poza strefę komfortu i pozwolić zadziać się procesowi uczenia, w którym poczułam prawdziwą sztukę trenowania.
  Sławek Prusakowski Twoje przesłanie: „ Szkolić może każdy. Trener zaczyna się, kiedy pojawią się zakłócenia, a on potrafi sobie z nimi poradzić” plasuję na jednym z pierwszych złotych myśli, które głośno wybrzmiewają w mojej drodze trenera. Dziękuję!

  Mariola Pisarska
  uczestniczka III edycji
 •  Yeeeaahh! Bardzo dziękuję za tę wspaniałą przygodę i niesamowitą ilość narzędzi, umiejętności, wspaniałych nauczycieli i świetną atmosferę! Aż łezka się w oku kręci że to już koniec tej przygody. Ale za to rozpoczyna się kolejna – już trenerska! 

  Pozdrowienia dla Pauliny! 
  Już za Wami tęsknię ale coś czuję że jeszcze u Was będę gościł!:-)
   
  Kamil Pawłowski
  uczestnik V edycji
 • Szkolenie było bardzo pouczające i dobrze wprowadzało w sytuacje konfliktowe. Myślę że bardzo dobrze przygotowało mnie do trudnych sytuacji.

  uczestniczka V edycji
 •  Jestem nowa na rynku szkoleniowym, który jest dla mnie nieznany. Dzięki zajęciom poznałam nie tylko narzędzia trenerskie, ale również praktyczne porady jak je wykorzystać podczas szkoleń.

  uczestniczka IV edycji
 • Wspaniała Agata Bogusiak! cały czas pozostaję pod wrażeniem ile praktycznych narzędzi do pracy trenera nam przekazała. Nieprawdopodobnie rzeczowa, elastyczna, wyjaśniła wszelkie wątpliwości. Jak do tej pory najlepszy moduł wg mnie! Dziękuję!

  uczestnik IV edycji
 • Zdecydowanie, fajnie jest zdobywać wiedzę od praktyka i świetnego Trenera

  uczestniczka V edycji

OBEJRZYJ WEBINAR

JAK ZOSTAĆ TRENEREM?

09.03.2021

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ DYPLOMOWANYM TRENEREM?

15.09.2020

JAK ZOSTAĆ TRENEREM?

25.08.2020