PROGRAM DYPLOMOWY PROFIL TRENERSKI

Jeśli chcesz zdobyć Dyplom Trenera Uniwersytetu SWPS, zapisz się na Program Dyplomowy, w ramach którego zrealizujesz 9 modułów obowiązkowych. Do programu możesz dobrać również inne moduły z oferty, w zależności od swoich zainteresowań i planów zawodowych. Ukończenie ich zostanie wpisane do twojego Dyplomu Trenera SWPS. 

Jeśli już wiesz, że chcesz zostać trenerem sprzedaży czy trenerem wewnętrznym, możesz ukończyć Program Dyplomowy o określonym profilu trenerskim. Jeśli interesuje Cię Dyplom Trenera Grupy o innej specjalizacji, skorzystaj ze ścieżki ogólnej, a jeśli chcesz, możesz w dowolnym momencie dobrać do niej dodatkowe moduły.

Profile oferowane w roku akademickim 2021/2022, edycja III

Start Programu Dyplomowego 18-19.09.2021 r.

Twoje wykształcenie bazowe nie ma tutaj znaczenia. W ramach Programu Dyplomowego zdobędziesz podstawową wiedzę i kompetencje niezbędne do profesjonalnego prowadzenia szkoleń oraz nauczysz się wszystkiego, czego potrzeba do skutecznej pracy z grupą.

Informacje podstawowe

  • Data rozpoczęcia: wrzesień 2021
  • Organizacja zajęć: 11 zjazdów weekendowych (jedno-  lub dwudniowych) + do wyboru:  dodatkowe zajęcia z oferty
  • Formuła zajęć: zajęcia planowane stacjonarnie + online
  • Liczba godzin: co najmniej 120 godzin obowiązkowych + do wyboru: ewentualnie dodatkowe wybrane zajęcia z oferty
  • Dokument ukończenia: Dyplom Trenera Uniwersytetu SWPS
  • Płatności: Szczegóły dotyczące płatności, w tym możliwość rozłożenia na raty, zostaną ustalone bezpośrednio w kontakcie z zespołem Szkoły Trenerów, po otrzymaniu przez nas Twojego zgłoszenia udziału w Programie Dyplomowym
 

Ścieżka kształcenia:

  1. Zapisz się na Program Dyplomowy
  2. Zrealizuj wszystkie moduły obowiązkowe w wybranym Programie Dyplomowym
  3. Uzyskaj Dyplom Trenera Uniwersytetu SWPS

 

OBEJRZYJ WEBINAR

JAK ZOSTAĆ TRENEREM?

09.03.2021

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ DYPLOMOWANYM TRENEREM?

15.09.2020

JAK ZOSTAĆ TRENEREM?

25.08.2020

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji cookies

Ustawienia plików cookie

Poniżej możesz wybrać, jakie rodzaje plików cookie akceptujesz na tej stronie. Kliknij przycisk „Zapisz ustawienia plików cookie”, aby zastosować swój wybór.

FunctionalPliki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszych stron. Pozwalają ulepszać treści, które udostępniamy w naszym serwisie.

AnalyticalDzięki tym plikom możemy poznać liczbę osób odwiedzających nasz serwis oraz sprawdzić sposób w jaki nasi goście poruszają się pomiędzy stronami.Dzięki temu możemy określić rodzaj najbardziej pożądanych treści i ulepszyć nasze strony oferując treści, których odwiedzający poszukują. Anonimowe dane demograficzne udostępniamy naszym partnerom.

Social mediaPliki te umożliwiają udostępnianie naszych treści za pomocą mediów społecznościowych (np. Facebook, Twitter). Nie kontrolujemy tych plików, ponieważ są one zapisywane przez konkretne platformy, z których korzystają osoby odwiedzające nasze strony.

AdvertisingTe pliki umożliwiają nam tworzenie reklam lepiej dostosowanych do wymagań konkretnych osób, a z drugiej strony pozwalają na ograniczenie liczby tych reklam. Dzięki śledzeniu liczby kliknięć służą również do określenia skuteczności naszych reklam.

OtherNasza strona internetowa umieszcza pliki cookie stron trzecich z innych usług stron trzecich, które nie są analitycznymi, mediami społecznościowymi ani reklamami.