PROGRAM DYPLOMOWY PROFIL TRENERSKI

Jeśli chcesz zdobyć Dyplom Trenera Uniwersytetu SWPS, zapisz się na Program Dyplomowy, w ramach którego zrealizujesz 9 modułów obowiązkowych. Do programu możesz dobrać również inne moduły z oferty, w zależności od swoich zainteresowań i planów zawodowych. Ukończenie ich zostanie wpisane do twojego Dyplomu Trenera SWPS. 

Aby zostać trenerem nie potrzebujesz doświadczenia ani konkretnego wykształcenia – nauczymy Cię wszystkiego od podstaw! Kluczowa wiedza, konkretne metody i narzędzia trenerskie oraz wybitni trenerzy – praktycy, z którymi masz bliski kontakt w małej grupie pozwolą Ci stać się trenerem w kilka miesięcy!

Jeśli już wiesz, że chcesz zostać trenerem sprzedaży czy trenerem wewnętrznym, możesz ukończyć Program Dyplomowy o określonym profilu trenerskim. Jeśli nie jesteś pewien jaki profil wybrać, skorzystaj ze ścieżki ogólnej Trenera Grupy. W dowolnym momencie możesz dobrać do niej dodatkowe moduły i sprofilować swój Dyplom Trenerski.

Szczegółowy program dla VI edycji pojawi się wkrótce

Profile oferowane w roku akademickim 2022/2023

 

 

GRUPA II ZAPISY DO 21 WRZEŚNIA 2022R

GRUPA I ZAMKNIĘTA

Trener sprzedaży
Trener grupy
Trener wewnętrzny
Trener grupy IT

Twoje wykształcenie bazowe nie ma tutaj znaczenia. Możesz mieć zdaną maturę, być w trakcie lub po studiach. W ramach Programu Dyplomowego zdobędziesz podstawową wiedzę i kompetencje niezbędne do profesjonalnego prowadzenia szkoleń oraz nauczysz się wszystkiego, czego potrzeba do skutecznej pracy z grupą. 

Informacje podstawowe

 • Data rozpoczęcia: wrzesień 2022
 • Organizacja zajęć: 11 zjazdów weekendowych (jedno-  lub dwudniowych) + do wyboru: dodatkowe zajęcia z oferty
 • Formuła zajęć: zajęcia planowane stacjonarnie + online
 • Liczba godzin: co najmniej 80 godzin obowiązkowych + moduły specjalizacyjne odpowiednie dla ścieżki + ewentualnie dodatkowe wybrane zajęcia z oferty
 • Dokument ukończenia: Dyplom Trenera Uniwersytetu SWPS
 • Płatności: Szczegóły dotyczące płatności, w tym możliwość rozłożenia na raty, zostaną ustalone bezpośrednio w kontakcie z zespołem Szkoły Trenerów, po otrzymaniu przez nas Twojego zgłoszenia udziału w Programie Dyplomowym
 • Wymagania edukacyjne: bez ograniczeń w wykształceniu, Program Dyplomowy dostępny jest dla każdego
 • Zapoznaj się z Regulaminem
 

Ścieżka kształcenia:

 1. Zapisz się na Program Dyplomowy
 2. Zrealizuj wszystkie moduły obowiązkowe w wybranym Programie Dyplomowym
 3. Uzyskaj Dyplom Trenera Uniwersytetu SWPS

 

OPINIE

 • To moje pierwsze doświadczenie z Uniwersytet SWPS, ale już widzę profesjonalizm, rozbudowane zasoby naukowe i ludzkie, sprawną organizację, ale także wizję uczelni.
  Jeśli dodam różnorodność osobowości, wiedzy i doświadczeń uczestników, jestem przekonana, że był to najlepszy możliwy wybór, aby wzmocnić kompetencje, ugruntować wiedzę psychologiczną, ale także rozwinąć warsztat trenerski.

  Małgorzata Jakubicz
  uczestniczka III edycji
 • 😎Jeśli w fotelu trenera, siedząc przed salą pełną ludzi, czujesz się tak swobodnie, to znaczy że jesteś na właściwym miejscu.

  👩🏻‍🎓Ale w ten weekend dowiedziałam się także, co tak na prawdę czyni Trenera i za to bardzo Ci dziękuję ! Powiedziałeś nam, że „ trener jest tam gdzie pojawiają się zakłócenia, a on potrafi sobie z nimi poradzić”. Dzięki Twoim zajęciom „Opór i trudne sytuacje w grupie” mam wspaniałą bazę wiedzy, którą zabieram ze sobą na moją trenerską drogę.

  Hanna Majka
  uczestniczka III edycji
 • Zdecydowanie polecam. 15/10

  uczestniczka V edycji
 • Zdecydowanie polecę i już polecam Szkołę Trenerów.

  uczestniczka V edycji
 • Rafał jak zawsze klasa sama w sobie, uwielbiam z nim zajęcia. Jest merytoryczny, ciekawie zaaranżował zajęcia i przekazał ogrom wiedzy, a do tego robi to w bardzo przyjemny w odbiorze sposób.

  uczestniczka V edycji
 • Wow! Co to był za weekend w #UniwersytetSWPS ! Coś wspaniałego!
  Ogromna wiedza, doświadczenie, inteligencja emocjonalna, poczucie humoru, które wspierało proces uczenia oraz charyzma. Tak bym opisała wspaniałego trenera-Sławek Prusakowski, który wprowadził nas (#trenerzyswps) i przeprowadził przez temat „ Opór i trudne sytuacje w pracy z grupą”.
  To właśnie trudne sytuacje, które mają miejsce na sali obudzą w Tobie trenera lub sprawią, że pozostaniesz szkoleniowcem.
  To właśnie dzisiaj, mierząc się z zakłóceniami, mogłam się skonfrontować sama z sobą! Mogłam wyjść poza strefę komfortu i pozwolić zadziać się procesowi uczenia, w którym poczułam prawdziwą sztukę trenowania.
  Sławek Prusakowski Twoje przesłanie: „ Szkolić może każdy. Trener zaczyna się, kiedy pojawią się zakłócenia, a on potrafi sobie z nimi poradzić” plasuję na jednym z pierwszych złotych myśli, które głośno wybrzmiewają w mojej drodze trenera. Dziękuję!

  Mariola Pisarska
  uczestniczka III edycji
 • Szkolenie było bardzo pouczające i dobrze wprowadzało w sytuacje konfliktowe. Myślę że bardzo dobrze przygotowało mnie do trudnych sytuacji.

  uczestniczka V edycji
 •  Jestem nowa na rynku szkoleniowym, który jest dla mnie nieznany. Dzięki zajęciom poznałam nie tylko narzędzia trenerskie, ale również praktyczne porady jak je wykorzystać podczas szkoleń.

  uczestniczka IV edycji
 • Wspaniała Agata Bogusiak! cały czas pozostaję pod wrażeniem ile praktycznych narzędzi do pracy trenera nam przekazała. Nieprawdopodobnie rzeczowa, elastyczna, wyjaśniła wszelkie wątpliwości. Jak do tej pory najlepszy moduł wg mnie! Dziękuję!

  uczestnik IV edycji
 • Zdecydowanie, fajnie jest zdobywać wiedzę od praktyka i świetnego Trenera

  uczestniczka V edycji

OBEJRZYJ WEBINAR

JAK ZOSTAĆ TRENEREM?

09.03.2021

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ DYPLOMOWANYM TRENEREM?

15.09.2020

JAK ZOSTAĆ TRENEREM?

25.08.2020

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji cookies

Ustawienia plików cookie

Poniżej możesz wybrać, jakie rodzaje plików cookie akceptujesz na tej stronie. Kliknij przycisk „Zapisz ustawienia plików cookie”, aby zastosować swój wybór.

FunkcjonalnePliki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszych stron. Pozwalają ulepszać treści, które udostępniamy w naszym serwisie.

AnalityczneDzięki tym plikom możemy poznać liczbę osób odwiedzających nasz serwis oraz sprawdzić sposób w jaki nasi goście poruszają się pomiędzy stronami.Dzięki temu możemy określić rodzaj najbardziej pożądanych treści i ulepszyć nasze strony oferując treści, których odwiedzający poszukują. Anonimowe dane demograficzne udostępniamy naszym partnerom.

Social mediaPliki te umożliwiają udostępnianie naszych treści za pomocą mediów społecznościowych (np. Facebook, Twitter). Nie kontrolujemy tych plików, ponieważ są one zapisywane przez konkretne platformy, z których korzystają osoby odwiedzające nasze strony.

ReklamaTe pliki umożliwiają nam tworzenie reklam lepiej dostosowanych do wymagań konkretnych osób, a z drugiej strony pozwalają na ograniczenie liczby tych reklam. Dzięki śledzeniu liczby kliknięć służą również do określenia skuteczności naszych reklam.

PozostałeNasza strona internetowa umieszcza pliki cookie stron trzecich z innych usług stron trzecich, które nie są analitycznymi, mediami społecznościowymi ani reklamami.