PROGRAM DYPLOMOWY PROFIL TRENERSKI

Jeśli chcesz zdobyć Dyplom Trenera Uniwersytetu SWPS, zapisz się na Program Dyplomowy, w ramach którego zrealizujesz 9 modułów obowiązkowych. Do programu możesz dobrać również inne moduły z oferty, w zależności od swoich zainteresowań i planów zawodowych. Ukończenie ich zostanie wpisane do twojego Dyplomu Trenera SWPS. 

Aby zostać trenerem nie potrzebujesz doświadczenia ani konkretnego wykształcenia – nauczymy Cię wszystkiego od podstaw! Kluczowa wiedza, konkretne metody i narzędzia trenerskie oraz wybitni trenerzy – praktycy, z którymi masz bliski kontakt w małej grupie pozwolą Ci stać się trenerem w kilka miesięcy!

Jeśli już wiesz, że chcesz zostać trenerem sprzedaży czy trenerem wewnętrznym, możesz ukończyć Program Dyplomowy o określonym profilu trenerskim. Jeśli nie jesteś pewien jaki profil wybrać, skorzystaj ze ścieżki ogólnej Trenera Grupy. W dowolnym momencie możesz dobrać do niej dodatkowe moduły i sprofilować swój Dyplom Trenerski.

Profile oferowane w roku akademickim 2022/2023, edycja IV

Harmonogram pojawi się wkrótce! 

Twoje wykształcenie bazowe nie ma tutaj znaczenia. Możesz mieć zdaną maturę, być w trakcie lub po studiach. W ramach Programu Dyplomowego zdobędziesz podstawową wiedzę i kompetencje niezbędne do profesjonalnego prowadzenia szkoleń oraz nauczysz się wszystkiego, czego potrzeba do skutecznej pracy z grupą. 

Informacje podstawowe

 • Data rozpoczęcia: wrzesień 2021
 • Organizacja zajęć: 11 zjazdów weekendowych (jedno-  lub dwudniowych) + do wyboru:  dodatkowe zajęcia z oferty
 • Formuła zajęć: zajęcia planowane stacjonarnie + online
 • Liczba godzin: co najmniej 80 godzin obowiązkowych + moduły specjalizacyjne odpowiednie dla ścieżki + ewentualnie dodatkowe wybrane zajęcia z oferty
 • Dokument ukończenia: Dyplom Trenera Uniwersytetu SWPS
 • Płatności: Szczegóły dotyczące płatności, w tym możliwość rozłożenia na raty, zostaną ustalone bezpośrednio w kontakcie z zespołem Szkoły Trenerów, po otrzymaniu przez nas Twojego zgłoszenia udziału w Programie Dyplomowym
 • Wymagania edukacyjne: bez ograniczeń w wykształceniu, Program Dyplomowy dostępny jest dla każdego
 • Zapoznaj się z Regulaminem
 

Ścieżka kształcenia:

 1. Zapisz się na Program Dyplomowy
 2. Zrealizuj wszystkie moduły obowiązkowe w wybranym Programie Dyplomowym
 3. Uzyskaj Dyplom Trenera Uniwersytetu SWPS

 

OBEJRZYJ WEBINAR

JAK ZOSTAĆ TRENEREM?

09.03.2021

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ DYPLOMOWANYM TRENEREM?

15.09.2020

JAK ZOSTAĆ TRENEREM?

25.08.2020

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji cookies

Ustawienia plików cookie

Poniżej możesz wybrać, jakie rodzaje plików cookie akceptujesz na tej stronie. Kliknij przycisk „Zapisz ustawienia plików cookie”, aby zastosować swój wybór.

FunctionalPliki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszych stron. Pozwalają ulepszać treści, które udostępniamy w naszym serwisie.

AnalyticalDzięki tym plikom możemy poznać liczbę osób odwiedzających nasz serwis oraz sprawdzić sposób w jaki nasi goście poruszają się pomiędzy stronami.Dzięki temu możemy określić rodzaj najbardziej pożądanych treści i ulepszyć nasze strony oferując treści, których odwiedzający poszukują. Anonimowe dane demograficzne udostępniamy naszym partnerom.

Social mediaPliki te umożliwiają udostępnianie naszych treści za pomocą mediów społecznościowych (np. Facebook, Twitter). Nie kontrolujemy tych plików, ponieważ są one zapisywane przez konkretne platformy, z których korzystają osoby odwiedzające nasze strony.

AdvertisingTe pliki umożliwiają nam tworzenie reklam lepiej dostosowanych do wymagań konkretnych osób, a z drugiej strony pozwalają na ograniczenie liczby tych reklam. Dzięki śledzeniu liczby kliknięć służą również do określenia skuteczności naszych reklam.

OtherNasza strona internetowa umieszcza pliki cookie stron trzecich z innych usług stron trzecich, które nie są analitycznymi, mediami społecznościowymi ani reklamami.