Roman Cieśla

Od 12 lat prowadzi szkolenia warsztatowe związane z kompetencjami menedżerskimi (zarządzanie zespołem, rozwój umiejętności kierowniczych, rozwiązywanie konfliktów, rekrutacja i wdrożenie, psychologia zarządzania) oraz handlowe (techniki sprzedaży, sprzedaż perswazyjna, zarządzanie własną sprzedażą, referencje w sprzedaży). Prowadzi projekty coachingowe  z kadrą menedżerską, a także zajęcia w ramach kursu Train the Trainer w Akademii Bliżej oraz zajęcia dla coachów przygotowujące do certyfikacji VCC.

Przez wiele lat  pracował jako menedżer, trener wewnętrzny i menedżer działu szkoleń w firmach handlowych i produkcyjnych. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz Podyplomowych Studiów Trenerskich w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Absolwent kursów „Train the Trainer”  w Monachium i Poznaniu. Posiada certyfikat Practitioner Coach Diploma w Noble Manhattan Coaching, jest certyfikowanym asesorem AC/DC oraz czynnym mediatorem sądowym przy Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej.

OPINIE

• Bardzo wspierający Trener z super podejściem do uczestnika.

uczestnik II edycji
  • Dowiedziałam o wielu konkretnych narzędziach, które mi się przydadzą. Odpowiadał mi styl prowadzenia zajęć – bezpośredni, z anegdotami, czułam się na nich dobrze i mam poczucie, że sporo wyniosłam

uczestniczka III edycji