VI edycja Programu Dyplomowego Szkoły Trenerów Uniwersytetu SWPS

Oficjalnie 4 marca rozpoczęliśmy już VI edycję Programu Dyplomowego Szkoły Trenerów Uniwersytetu SWPS!

A co się działo na rozpoczęciu? 🤔

Oczywiście krótkie (a może trochę dłuższe 😉) wprowadzenie i zapoznanie się ze sobą, oczywiście nie zabrakło również solidnej dawki wiedzy merytorycznej na dobry początek, której dostarczyła Dyrektor Merytoryczna Szkoły Trenerów SWPS, dr Paulina Sobiczewska.

Grupa mocno zmotywowana do działania, a to dobry znak zarówno dla nas jak i dla naszych uczestniczek i uczestników… czujemy, że jeszcze przed wakacjami na rynku zaistnieją kolejni świetni trenerzy✨✨

Jest nam niezmiernie miło, że kolejni z Was zdecydowali się zaufać nam i naszej niezastąpionej kadrze trenerskiej w której znajdują się m.in Rafał Żak, Joanna Heidtman i Sławomir Prusakowski.