• AdobeStock_106510223

SZKOŁA TRENERÓW UNIWERSYTETU SWPS – PIERWSZA W POLSCE MODUŁOWA PROPOZYCJA DLA SZKOLENIOWCÓW

Nauka jest sprzymierzeńcem każdego profesjonalnego trenera, dlatego powstała Szkoła Trenerów Uniwersytetu SWPS. To pierwsza w Polsce prawdziwie modułowa propozycja kształcenia skierowna zarówno do przyszłych, początkujących, jak i doświadczonych trenerów. Obszarów, w jakich można się rozwijać, jest wiele: specyfika pracy z grupą, narzędzia wykorzystywane podczas warsztatów (gry szkoleniowe, techniki aktorskie, myślenie wizualne) czy facylitacja. Szkoła Trenerów Uniwersytetu SWPS wyróżnia się przede wszystkim elastycznością kształcenia, a uczyć w niej będzie 18 cenionych na rynku szkoleniowym ekspertów, m.in. Joanna Heidtman, Rafał Żak i Jacek Rozenek.

PONAD 30 MODUŁÓW, 6 PROFILI TRENERSKICH

W ofercie Szkoły Trenerów znajduje się ponad 30 warsztatów o różnym poziomie zaawansowania – zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy prowadzą szkolenia od lat. Oferujemy możliwość ukończenia jednego z 6 profili trenerskich, do tego indywidualne mentoringi merytoryczne i superwizje dla doświadczonych szkoleniowców.

Oprócz zaświadczeń o ukończeniu danego kursu można zdobyć Dyplom Trenera Uniwersytetu SWPS oraz Certyfikat Rekomendacji Szkoły Trenerów Uniwersytetu SWPS.

Więcej o programie dyplomowym »
Więcej o modułach szkoleniowych »

ctat1-sob

NAJLEPSI EKSPERCI NA RYNKU SZKOLENIOWYM

Współpracujemy z największymi autorytetami ze środowiska trenerów oraz z doświadczonymi ekspertami z Uniwersytetu SWPS. Bezpośrednie kontakty z najlepszymi praktykami z branży oraz nieformalna atmosfera spotkań pozwolą zdobyć wiedzę, której nie ma w książkach, znaleźć inspirację dla własnego rozwoju i wzbogacić prowadzone przez siebie szkolenia o ciekawe treści merytoryczne i wyjątkowe ćwiczenia. 

AdobeStock_231022123

NIE TYLKO DLA POCZĄTKUJĄCYCH

W praktyce trenerskiej ciągle napotykamy nowe wyzwania o różnym charakterze, jak na przykład skuteczne kształcenie agresywnej grupy lub prowadzenie szkoleń z udziałem osób z zaburzeniami psychicznymi. Ambitny trener chce doskonalić swój warsztat i aktualizować wiedzę merytoryczną. Wie, jak ważne jest dbanie o własne zasoby energetyczne i psychiczne w tym zawodzie. 

Zna obszary, w jakich powinien się rozwijać. Odpowiedzią Szkoły Trenerów na potrzeby doświadczonych szkoleniowców są zaawansowane kursy oraz indywidualne możliwości wsparcia, takie jak superwizja czy ekspercki mentoring merytoryczny.

CO WYRÓŻNIA SZKOŁĘ TRENERÓW SPOŚRÓD INNYCH PROPOZYCJI NA RYNKU?

Szkoła Trenerów wyróżnia się przede wszystkim elastycznością kształcenia – w najbardziej podstawowej, dyplomowej ścieżce dla początkujących słuchacz wybiera co najmniej 40 proc. zajęć. Uniwersytet SWPS to także ogromne zaplecze – nie tylko uznani na rynku szkoleń eksperci, lecz także bogata infrastruktura (biblioteki, dostęp do baz naukowych) oraz możliwość zrealizowania praktyk na miejscu, podczas szkoleń organizowanych przez uczelnię.

Zajęcia w Szkole Trenerów realizowane są zgodnie z założeniem evidence-based, tj. zarówno zakres merytoryczny, jak i sam przebieg szkoleń (sposoby angażowania uczestników, przekazywania treści, nauki umiejętności) zostały przygotowane na podstawie dowodów naukowych: empirycznie sprawdzonych teorii i praktycznych wniosków wynikających m.in. z badań psychologicznych. Nasi trenerzy budują warsztaty na podstawie dowiedzionych zgodnie z metodologią zależności.

Zajęcia będą się odbywały stacjonarnie, a jeśli sytuacja epidemiczna na to nie pozwoli – zdalnie.

Więcej o Szkole Trenerów Uniwersytetu SWPS »