Szkoła trenerów

Zaczęło się od poszukiwań Szkoły Trenerów. Po kilku szkoleniach pod tytułem Train the Trainer szukałem czegoś konkretnego, programu który będzie miał w sobie dawkę wiedzy ale również ogromną część praktyczną – gdzie będę mógł zweryfikować dotychczasowe doświadczenie z pomocą innych uczestników/prowadzących w naprawdę sprzyjającej atmosferze, otwartości i szczerości. Jak się okazało nawet 450km dojazdu nie było przeszkodą. Szkoła Trenerów SWPS to strzał w 10! Obecnie prowadzę szkolenia, tworze programy szkoleniowe i czuje się pewnie w tym co robię. Prowadzenie szkoleń to nie szarlataństwo i serwowanie ludziom dziwnych niesprawdzonych teorii – tylko zweryfikowana (EBT) rzetelna dawka przydatnej wiedzy, przekazana w sprzyjających dla uczestnika warunkach – takie stwierdzenia zabieram ze sobą na ścieżkę trenerską!

Adam Mikołajewski