Nauka patrzenia na innych

Jeśli zastanawiacie, czy to studia tylko dla tych co chcą robić szkolenia, to już wyprowadzam Was z błędu: to nauka patrzenia na innych, słuchania ich z uwagą i ciekawością, to nauka dbania o komfort drugiego człowieka i całej grupy, tak by wszyscy czuli się w niej ważni, docenieni, zauważeni. To niezwykle 100h pełne takich historii z życia grup, które dostarczają śmiechu, wzruszeń ale przede wszystkim skłaniają do pochylenia się nad tym jacy jesteśmy względem drugiego człowieka, czy dajemy mu należytą uwagę, szacunek, empatię. Nauka, która przydaje się nie tylko na sali szkoleniowej, ale każdego dnia w korpo pracy, czy każdej innej gdy pracuje się z ludźmi a nie w pojedynkę. Do tego grono takich wykładowców, o których ja na swoich wcześniejszych studiach i w liceum zawsze marzyłam – uważnych, inspirujących, ciepłych, dowcipnych i inteligentnych💥(m.inRafał Żak & Joanna Heidtman & Sławek Prusakowski & Paulina Sobiczewska). A w prezencie poznanie takiej grupy, że z tego czasu mogą być tylko dobre wspomnienia❤️ wdzięczność wielka🙏😍🔥💥