Joanna Średnicka

Współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych, pomysłodawca przedsięwzięcia gier online w badaniu kompetencji Competence Game oraz inicjatorka Game Changers Academy. Jest przedsiębiorcą, partnerem zarządzającym w trzech spółkach z obszaru doradztwa, szkoleń metodą gier, rozwoju, a także biznesu e-commerce (experiencecorner.com). 

Od 2004 r. kieruje działem R&D Pracowni Gier. Współprojektowała gry szkoleniowe nagradzane na międzynarodowych konkursach (USA, Kanada, Irlandia, Polska). Ma ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu firmami, które odnotowują coroczne wzrosty finansowe, działają w Polsce i na rynkach zagranicznych. Specjalizuje się w zarządzaniu zespołami, rozwoju talentów, a także analizie zmian zachodzących w firmach. Zrealizowała ponad 2000 godzin interwencji i programów rozwojowych opartych na grach i symulacjach. Jest członkiem i certyfikowaną projektantką NASAGA (North American Simulation and Gaming Association). 

Ekspertka badań i rozwoju organizacji w zakresie kultury, procesów i modeli działania, a także ekspertka międzynarodowych konferencji projektowania gier dla biznesu. 

Jako wykładowca współpracuje ze Szkołą Główną Handlową, Uniwersytetem Warszawskim, Collegium Civitas, TU Delft (Holandia). Absolwentka prestiżowego programu dla przedsiębiorców Young Transatlantic Innovation Leaders Initiative 2017, organizowanego przez US State Department i The German Marshall Fund of the United States, którego celem jest wspieranie i rozwój współpracy firm i startupów.