Rafał Żak

Trener, mówca oraz autor książek zajmujący się rozwojem ludzi i organizacji.

Jako trener lubi pracę z grupami wysokiego potencjału, czyli osobami, które swoimi codziennymi działaniami przyczyniają się do rozwoju większych części organizacji. Zalicza do tej grupy przede wszystkim menedżerów różnych szczebli, koordynatorów czy szefów zespołów projektowych. W roli mówcy stara się łączyć atrakcyjność przekazu z zawartością merytoryczną, której niewiele można zarzucić.  Publikuje książki dotyczące rozwoju kompetencji. Dwie z nich „Nie myśl, że NLP zniknie” oraz „Trener w rolach głównych. Podręcznik pracy trenera” zostały nagrodzone tytułem Książka dla Trenera.

Promuje rozwój oparty na dowodach traktuje to jako element swojej zawodowej misji.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

OPINIE

• Książkę ‘Trener w rolach głównych’ poznałam wcześniej, i gorąco polecam każdemu, kto kupuje, projektuje, wdraża i realizuje szkolenia!

Współautora książki Rafał Żak poznałam dziś i pierwsze skojarzenia, które przychodzą mi do głowy, to dialog wiedzy merytorycznej z humorem oraz przyjaźń profesjonalizmu z życzliwością. Plus silna osobowość, która z odwagą stawia czoła prowokacji 😉
    Taki dla mnie jest Rafał 😃
    Dziękuję za inspirację i dużą dawkę wiedzy na bazie badań i faktów, co lubię najbardziej, a także narzędzia, które z dumą kradnę, aby wykorzystać w dalszej drodze.

Małgorzata Jakubicz
    uczestniczka III edycji
  • Narzędzie trenerskie - tworzenie i wykorzystanie

Jestem nowa na rynku szkoleniowym, który jest dla mnie nieznany. Dzięki zajęciom poznałam nie tylko narzędzia trenerskie, ale również praktyczne porady jak je wykorzystać podczas szkoleń.

uczestniczka IV edycji
  • Bardzo polecam, profesjonalne przygotowanie i podejście.

uczestniczka IV edycji
  • Świetny kontakt trenera z grupą, wiarygodność przekazu i rozszerzenie doświadczeń o głos innych trenerów.

uczestnik IV edycji
  • Szkolenie spełniło moje oczekiwania – w punkt!

uczestnik II edycji
  • Profesjonalizm prowadzącego. Prowadzący uważnie słuchał i udzielał wyczerpujących informacji.

uczestnik II edycji