Rafał Żak

Trener, mówca oraz autor książek zajmujący się rozwojem ludzi i organizacji.

Jako trener lubi pracę z grupami wysokiego potencjału, czyli osobami, które swoimi codziennymi działaniami przyczyniają się do rozwoju większych części organizacji. Zalicza do tej grupy przede wszystkim menedżerów różnych szczebli, koordynatorów czy szefów zespołów projektowych. W roli mówcy stara się łączyć atrakcyjność przekazu z zawartością merytoryczną, której niewiele można zarzucić.  Publikuje książki dotyczące rozwoju kompetencji. Dwie z nich „Nie myśl, że NLP zniknie” oraz „Trener w rolach głównych. Podręcznik pracy trenera” zostały nagrodzone tytułem Książka dla Trenera. 

Promuje rozwój oparty na dowodach traktuje to jako element swojej zawodowej misji.

OPINIE

 • Książkę ‘Trener w rolach głównych’ poznałam wcześniej, i gorąco polecam każdemu, kto kupuje, projektuje, wdraża i realizuje szkolenia!

  Współautora książki Rafał Żak poznałam dziś i pierwsze skojarzenia, które przychodzą mi do głowy, to dialog wiedzy merytorycznej z humorem oraz przyjaźń profesjonalizmu z życzliwością. Plus silna osobowość, która z odwagą stawia czoła prowokacji 😉
  Taki dla mnie jest Rafał 😃
  Dziękuję za inspirację i dużą dawkę wiedzy na bazie badań i faktów, co lubię najbardziej, a także narzędzia, które z dumą kradnę, aby wykorzystać w dalszej drodze.

  Małgorzata Jakubicz
  uczestniczka III edycji
 • Narzędzie trenerskie - tworzenie i wykorzystanie

  Jestem nowa na rynku szkoleniowym, który jest dla mnie nieznany. Dzięki zajęciom poznałam nie tylko narzędzia trenerskie, ale również praktyczne porady jak je wykorzystać podczas szkoleń.

  uczestniczka IV edycji
 • Bardzo polecam, profesjonalne przygotowanie i podejście.

  uczestniczka IV edycji
 • Świetny kontakt trenera z grupą, wiarygodność przekazu i rozszerzenie doświadczeń o głos innych trenerów.

  uczestnik IV edycji
 • Szkolenie spełniło moje oczekiwania – w punkt!

  uczestnik II edycji
 • Profesjonalizm prowadzącego. Prowadzący uważnie słuchał i udzielał wyczerpujących informacji.

  uczestnik II edycji