Joanna Trochimczuk

Psycholog społeczny, dyplomowany trener grupowy, certyfikowany diagnosta Testu Inteligencji Emocjonalnej, specjalista w zakresie rozwoju kompetencji społecznych oraz psychoedukacji.

Od 2011 r. tworzy i realizuje programy edukacyjne oraz szkolenia dla biznesu i instytucji samorządowych z zakresu: umiejętności społecznych przydatnych w budowaniu współpracy i relacji (komunikacja, inteligencja emocjonalna, postawa asertywna), umiejętności autoprezentacji, umiejętności pracy z grupą oraz dynamiką grupy. Ukończyła kurs The Science of Well-Being na Uniwersytecie Yale (2020).


Współpracuje z Uniwersytetem SWPS w ramach prowadzenia zajęcia na studiach podyplomowych Psychodietetyka (Umiejętności pracy z grupą warsztatową) oraz Praktyczna Psychologia Motywacji (Efektywna komunikacja i postawa asertywna).

Realizowała autorskie szkolenia m.in. dla: SAS Institute, Krajowa Izba Radców Prawnych, Bank Millennium, Aviva, Axel Springer Kontakt, Fundacja Drabina Rozwoju, Starostwo Powiatowe w Pułtusku, Totalizator Sportowy, Eurovia Polska.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

 • Opinia:

  Niejednokrotnie, w swojej karierze zawodowej, przekraczałam granice i wychodziłam poza strefę komfortu psychicznego w zdobyciu wyznaczonego celu. Satysfakcja i zadowolenie po „dopięciu swego”, zyskiwała szczyt euforii. Pamiętam też tę ciągle wybrzmiewającą myśl: „Chcę więcej, muszę lepiej..” Brzmi znajomo?

  A co jeśli zabraknie paliwa na to „Chcę więcej”? Co jeśli przeliczę swoje możliwości? Nie dam sobie czasu na regenerację? Jak mądrze poradzić sobie w takiej sytuacji? Jak efektywnie samoregulować się? Jak wykorzystać swoje zasoby? Jak pracować ze swoimi mocnymi stronami? Na te i wiele innych zagadnień , odpowiadaliśmy dzisiaj wspólnie z Joanna Trochimczuk, na Uniwersytet SWPS rozważając temat” Regenerowanie energii i profilaktyka wypalenia zawodowego trenera”
  Joanna Trochimczuk dziękuję bardzo za cenne wskazówki, które wykorzystam w pracy #trenera. Za słuszne zwrócenie uwagi na to, co najważniejsze- #dbanie o siebie, bo później zostanie już tylko przyjemność z pracy.

  Mariola Pisarska
  uczestnika III edycji