Dr Paulina Sobiczewska

Psycholog społeczny, doktor nauk humanistycznych, dyplomowany trener grupowy.

Od 2003 r. prowadzi szkolenia oraz zajęcia na studiach podyplomowych Uniwersytetu SWPS z zakresu psychoedukacji. Specjalizuje się w zwiększaniu osobistej wydajności. Pasjonatka optymalizowania skuteczności, efektywnego wykorzystania czasu i energii. Autorka audiobooka „Instrukcja obsługi głowy. Jak wykorzystać naturalne mechanizmy do osiągania celów”.

DOŚWIADCZENIE

Przeprowadziła ponad 4000 godzin szkoleniowych dla instytucji budżetowych (m.in. Ministerstwo Obrony Narodowej, Ministerstwo Sprawiedliwości, Najwyższa Izba Kontroli,  Ambasada Niemiec, Urząd Gminy, Urzędy Pracy, Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury, Krajowy Sąd Dyscyplinarny, Krajowa Izba Radców Prawnych, urzędy pracy) oraz korporacji i firm (m.in. Unilever, Medicover, Tchibo, Decathlon, Bayer, Santander, Nutricia Grupa Danone, Aviva, Media Markt, Mary Kay, Centrum Medyczne Enel-Med, Grupa Radiowa Time – Radio Eska).

Dyrektor ds. programów rozwojowych i szkoleń SWPS Innowacje, dyrektor merytoryczny Szkoły Trenerów Uniwersytetu SWPS. Konsultant merytoryczny Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń Uniwersytetu SWPS, kierownik studiów podyplomowych Praktyczna Psychologia Motywacji od 2012 r. realizowanych corocznie przez Uniwersytet SWPS.

Wielokrotny gość, ekspert i komentator takich mediów, jak: TVN CNBC, Polsat News, Radio PIN, „Gazeta Wyborcza”, „Rzeczpospolita”, Wprost 24, „Brief”, „Coaching Extra”, „Gazeta Finansowa”, „Gazeta Prawna”, „Zwierciadło”,  „Dziennik Gazeta Prawna”, Centrum Nauki Kopernik.

• Opinia:

To moje pierwsze doświadczenie z Uniwersytet SWPS, ale już widzę profesjonalizm i zaangażowanie prowadzącej, a jednocześnie pomysłodawczyni i dyrektor Szkoły Trenerów Pauliny Sobiczewskiej, rozbudowane zasoby naukowe i ludzkie, sprawną organizację, ale także wizję uczelni.

Zobacz…

Małgorzata Jakubicz