Warsztat zapoznawczy z metodą LEGO Serious Play dla uczestników Programu Dyplomowego

W Szkole Trenerów jesteśmy dla Was, ale także dzięki wyjątkowości każdego z Was, Wy sami jesteście inspiracją dla siebie nawzajem.

W V edycji jeden z uczestników na prośbę grupy zorganizował warsztat zapoznawczy z metodą LEGO Serious Play, który pozwolił poprzez zabawę przyjrzeć się głębiej pracy trenerskiej i odpowiedzieć sobie na pytania m.in:

– jakie cechy lub umiejętności wyróżniają dobrego trenera,
– co w pracy trenera z naszej perspektywy jest wyjątkowego,
– jaką cechę w nas samych uważamy za pomocną w pracy trenerskiej.

„Praca z klockami LEGO wyzwoliła drzemiącą w nas kreatywność, a także skłoniła do refleksji jak dużo możemy odkryć, gdy damy się ponieść naszym rękom, a nie głowie” ~ Karolina Długołęcka, koordynatorka #SzkołyTrenerówSWPS

Zwieńczeniem warsztatów było wspólne budowanie modelu „trenera marzeń”