SWPS

Szkoła Trenerów Uniwersytetu SWPS

Jedno miejsce, wiele możliwości

Szkoła Trenerów Uniwersytetu SWPS to pierwsza w Polsce prawdziwie modułowa propozycja kształcenia dla przyszłych, początkujących i doświadczonych trenerów.

CO NAS WYRÓŻNIA

Największa oferta na rynku
bo chcemy, by każdy znalazł tu coś dla siebie

W naszej ofercie znajdziesz ponad 30 modułów szkoleniowych o różnym poziomie zaawansowania, możliwość ukończenia jednego z 4 profili trenerskich, do tego indywidualne mentoringi merytoryczne i superwizje dla doświadczonych trenerów. Oprócz zaświadczeń o ukończeniu danego kursu, możesz zdobyć Dyplom Trenera Uniwersytetu SWPS lub Certyfikat Rekomendacji Szkoły Trenerów Uniwersytetu SWPS.

Osobowości trenerskie
bo doświadczenie ekspertów to bezcenne źródło wiedzy i inspiracji

Współpracujemy z największymi autorytetami ze środowiska trenerów oraz z doświadczonymi ekspertami z Uniwersytetu SWPS. Bezpośrednie kontakty z najlepszymi praktykami z branży oraz nieformalna atmosfera spotkań pozwolą Ci zdobyć wiedzę, której nie ma w książkach, znaleźć inspirację dla własnego rozwoju i wzbogacić prowadzone przez siebie szkolenia o ciekawe treści merytoryczne i wyjątkowe ćwiczenia.

Praktyki trenerskie
bo staże u boku najlepszych pozwalają zgłębić metody ich pracy

Uczestnikom Programu Dyplomowego oferujemy praktyki trenerskie z naszymi ekspertami podczas realizowanych przez nich szkoleń. Jako kotrener będziesz mógł obserwować swojego mentora przy pracy, samodzielnie poprowadzić wybrane elementy bądź moduły szkoleniowe, a następnie uzyskać informację zwrotną dotyczącą Twojego sposobu prowadzenia szkolenia.

Program modułowy
bo najlepiej wiesz, czego Ci potrzeba

Oferujemy elastyczną ścieżkę kształcenia, na którą składają się odpowiednio oznaczone moduły szkoleniowe o różnorodnej tematyce. To Ty decydujesz, w jakich kursach chcesz uczestniczyć, dzięki czemu zdobywasz wiedzę, której naprawdę potrzebujesz, i rozwijasz się w kierunku, na którym Ci zależy.

Praktyka evidence-based
bo nauka jest sprzymierzeńcem profesjonalnego trenera

Kluczem do sukcesu zawodowego naszych specjalistów jest refleksyjne integrowanie wiedzy płynącej z wieloletniej praktyki z wynikami wiarygodnych badań naukowych. Pokażemy Ci, jak umiejętnie to robić w pracy z grupą i  wykorzystywać podczas szkoleń.Nad jakością kształcenia czuwa Rada Programowa Szkoły Trenerów Uniwersytetu SWPS.

KOGO ZAPRASZAMY Szkoła Trenerów ma kilka poziomów zaawansowania. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym trenerem, masz już kilkuletnie doświadczenie w tym zawodzie, czy może dopiero myślisz o pracy trenera – każdy znajdzie u nas szkolenia dostosowane do swojej wiedzy, kwalifikacji i planów zawodowych.

Chcę zostać dyplomowanym  trenerem

Zapisz się na Program Dyplomowy i uzyskaj Dyplom Trenera Uniwersytetu SWPS. Kurs składa się z 9 obowiązkowych modułów podstawowych oraz co najmniej 4 modułów dodatkowych, które wybierasz sam, w zależności od swoich zainteresowań i planów zawodowych. Twoje wykształcenie bazowe nie ma znaczenia, nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz w pracy z grupą.

Jestem początkującym trenerem
i chcę podnieść swoje kompetencje

Wybierz z naszej oferty szkoleniowej moduły, które interesują Cię najbardziej. Zwróć uwagę na zakres tematyczny poszczególnych szkoleń oraz poziom zaawansowania. Realizuj je w dowolnej konfiguracji i tempie dostosowanym do swoich potrzeb i możliwości. Uczestnicy szkoleń otrzymują świadectwa ukończenia poszczególnych kursów w Szkole Trenerów Uniwersytetu SWPS.

Jestem trenerem
i chcę uzyskać Rekomendację Szkoły Trenerów Uniwersytetu SWPS

Jeśli masz ukończony kurs trenerski i min. 300 zrealizowanych godzin szkoleniowych  lub udokumentowane duże doświadczenie szkoleniowe (min. 2000 godzin), możesz ubiegać się o Rekomendację Szkoły Trenerów SWPS. W tym celu wybierz z naszej oferty szkoleniowej co najmniej 6 modułów: 2 zaawansowane i 4 #KuRekomendacji. Szkolenia możesz realizować we własnym tempie, dostosowanym do Twoich potrzeb i możliwości – zrealizowane przez Ciebie moduły będą automatycznie zapisywane w Twoim profilu. Gdy skompletujesz wszystkie wymagane kursy, będziesz mieć możliwość uzyskania certyfikatu Trener Rekomendowany przez Szkołę Trenerów Uniwersytetu SWPS.

Jestem doświadczonym trenerem
i chcę skorzystać z indywidualnego wsparcia

Jeśli pracujesz jako trener od wielu lat i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, skorzystaj z indywidualnej superwizji lub mentoringu merytorycznego z ekspertami z Uniwersytetu SWPS. Możesz też wybrać zaawansowany moduł szkoleniowy, którego tematyka pokrywa się z Twoimi zainteresowaniami.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapoznaj się z naszą ofertą kursów i szkoleń