Piotr Kwietniewski

Trener, praktyk biznesu z doświadczeniem jako project manager. Od 2005 roku prowadzi szkolenia i coaching dla organizacji.

Specjalizuje się w obszarze psychologicznych umiejętności w zarządzaniu oraz umiejętności menadżerskich i przywództwa. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując jako menadżer w działach marketingu kilku międzynarodowych firm. Zarządzał zespołami i szkolił się z nowoczesnych metod zarządzania: Agile PM, Scrum. Jako trener zrealizował ponad 5000 godzin szkoleniowych.

Przeprowadził również pond 500 godzin sesji coachingowych w obszarze coachingu menadżerskiego i rozwojowego. Posiada akredytację International Coach Federation. Jest certyfikowanym konsultantem DiSC i FRIS. Posiada też kwalifikację coacha zespołowgo i grupowego. Ukończył szkolenie z wykorzystania metody dramy w szkoleniach. Jest certyfikowanym facylitatorem wg Procesu Iceberg – ukończył szkolenie podstawowe i zaawansowane z Tony Mannem ukończone akredytacją Institute of Leadership and Management w Londynie

Doświadczenia w pracy w biznesie zdobywał pracując w firmach: Millward Brown: badacz, consultant, project manager, account manager, IPSI: trener, consultant, Danone: consumer insight manager, Żywiec Zdrój: kierownik ds. badań, Asseco: trener, coach.

W latach 1998-2005 pracował jako psycholog w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warszawie, a potem w Instytucie Psychoimmunologii z Wojciechem Eichelbergerem, gdzie zajmował się szkolenia w zakresie radzenia sobie ze stresem i profilaktyki wypalenia zawodowego.

Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i studiów podyplomowych: Psychologia coachingu (UW), Coaching Menadżerski (Collegium Civitas), UXDesign (SWPS).

Nie znaleziono produktów, których szukasz.